Od září 2012 jsou otevřeny nádherné pivní lázně v Plzeňském pivovaru PurkmistrPivní lázně Plzeň se staly součástí pivovarského dvora Plzeň. Firma Esennce.cz, jako partner pivovaru, Vám jako první přináší možnost rezervovat si zážitek pivní lázně Plzeň. Máte možnost objednávat také varianty pivní lázně pro dva nebo víkend v pivních lázních. Součástí pivních lázní je i wellness a ucelená nabídka nejoblíbenějších procedur.

 

 

Pivní lázně jako elixír mládí

Procedury využívající mocnou sílu chmele a ječmene, se využívají stovky let. Pivní lázně jsou příznivé nejen pro tělo, ale i psychiku a celkovou vitalitu organismu. Koupel v pivě je určena každému, kdo chce udělat něco pro zdravý. Pivní lázně Plzeň napomáhají k celkové revitalizaci organismu, k prohřátí a uvolnění pohybového aparátu a k omlazení strádající pleti či vlasů. Jedním z hlavních a známých účinků je zlepšení a posílení imunity. Pivní lázně obsahují řadu vitamínů, ,minerálů a olejových esencí.

 

Pivní lázně Plzeň jako dárek

Zážitek pivní lázně Plzeň je patří mezi nejoblíbenější dárky, nejen mezi obdarovanými, ale také kupujícími. Pivní lázně jako dárek je originální, netradiční a praktický. Víte o někom koho by nepotěšil? Pivní lázně jsou jako dárek vhodné také také pro ženy. Ty zajisté přivítají možnost udělat něco pro své tělo, krásu a zdraví. Darujte pivní lázně Plzeň, věnujete tak nejen radost, ale i vzpomínky.


Přečtěte si více

Přestaňte na sebe stále zapomínat a udělejte si konečně radost. Pořiďte si zážitekpivní lázně přes internetové stránky Esennce.cz, agentury na zážitky. Budete si tak moci vybrat lázně, které jsou nejblíže vašemu bydlišti. A pokud bydlíte u Plzně, doporučujeme zkusit nově otevřené pivní lázně Plzeň, ve městě piva bude tento zážitek určitě stát za to! Samozřejmě si nemusíte kupovat jen zážitek pro jednu osobu, ale i pro dvě. Pokud rádi relaxujete ve dvojici s někým blízkým, rozhodně to nebude problém. A jestli se vám pivní lázně až tak moc nelíbí, podívejte se na internetové stránky Esennce.cz a vyberte si nějaký jiný zážitek z desítek různých nabídek.

Pivní lázně mají regenerační účinky 

Pivní lázně u mají v Čechách poměrně krátkou historii, přesto se staly velice oblíbenou wellness aktivitou pro muže i ženy jakéhokoliv věku. Představte si místo, kde z vás spadne únava a jako mávnutím kouzelného proutku zapomenete na starosti všedních dnů, ještě si k tomu přidejte půllitr vychlazeného, právě načepovaného piva. Kde že to jste? No přece v jedněch z pivních lázní, které jste vybrali v nabídce na internetových stránkách Esennce.cz, agentury na zážitky. Neváhejte proto a objednejte si zážitek pivní lázně. Příjemný dopočinek v koupeli s regeneračními schopnostmi vám jen prospěje.


Přečtěte si více