Pivní lázně Plzeň otvírají

Od září 2012 jsou otevřeny nádherné pivní lázně v Plzeňském pivovaru PurkmistrPivní lázně Plzeň se staly součástí pivovarského dvora Plzeň. Firma Esennce.cz, jako partner pivovaru, Vám jako první přináší možnost rezervovat si zážitek pivní lázně Plzeň. Máte možnost objednávat také varianty pivní lázně pro dva nebo víkend v pivních lázních. Součástí pivních lázní je i wellness a ucelená nabídka nejoblíbenějších procedur.

 

 

Pivní lázně jako elixír mládí

Procedury využívající mocnou sílu chmele a ječmene, se využívají stovky let. Pivní lázně jsou příznivé nejen pro tělo, ale i psychiku a celkovou vitalitu organismu. Koupel v pivě je určena každému, kdo chce udělat něco pro zdravý. Pivní lázně Plzeň napomáhají k celkové revitalizaci organismu, k prohřátí a uvolnění pohybového aparátu a k omlazení strádající pleti či vlasů. Jedním z hlavních a známých účinků je zlepšení a posílení imunity. Pivní lázně obsahují řadu vitamínů, ,minerálů a olejových esencí.

 

Pivní lázně Plzeň jako dárek

Zážitek pivní lázně Plzeň je patří mezi nejoblíbenější dárky, nejen mezi obdarovanými, ale také kupujícími. Pivní lázně jako dárek je originální, netradiční a praktický. Víte o někom koho by nepotěšil? Pivní lázně jsou jako dárek vhodné také také pro ženy. Ty zajisté přivítají možnost udělat něco pro své tělo, krásu a zdraví. Darujte pivní lázně Plzeň, věnujete tak nejen radost, ale i vzpomínky.